„Prezidentský“

06.01.2010 11:03

Turnaj 24.10.09. byl označen jako „Prezidentský“ pořádaný panem Františkem Zahradníkem. Hezké počasí,sluníčko, dobrá nálada, jako ostatně pokaždé v téhle partě golfových kamarádů. Protože všechny turnaje loni i letos byly slunečné, s dobře vybranými termíny, byl pan František Zahradník správcem hřiště vyhlášen rosničkou roku 2009 a náležitě diplomován. Účast na turnaji? 25 hráčů a hráček.

Protože v listopadu končí moje chovatelská sezona a bylo třeba zabít mladé krůty bronzové, byl turnaj vyhlášen jako poslední krůtí HOLE IN ONE. Pokud nikdo jamku na první netrefí, bude krůťák jako cena pro vítěze. Předpokládaný vítěz v Borovanech je Pavel, ať hrou nebo souhrou náhod a já nechtěl aby krocan zůstal v rodině, vymyslel jsem ďábelský plán. Par hřiště je 57 a tak jsem řekl. Každý kdo bude mít na skorkartě 69 a méně ran, při odevzdávce podepsané skorkarty dostane lístek s číslem pořadí ve kterém kartu odevzdá.

Celkem se do 69 ran vešlo 8 hráčů.

Zbyněk Kotek zatím co Pavel kontroloval skorekarty a určoval pořadí, sebral do poháru pro vítěze 8 lístků s čísly 1- 8. Vybral si k losování duši čistou a nevinnou. Míša Puffer v poháru čísla zamíchal a vytáhl zmačkaný papírek s číslem 7. Číslo 7 nikdo neměl a tak se křičelo.

Kdo má číslo 7 má krocana. To už se ozval Pavel, že číslo 7 je jeho. Náhoda?

Po spočítání výsledků vyhrál Tomáš Gryc a jeho 59 ran. Kdybych nevymýšlel jak nedat ptáka Pavlovi měl ho Tomáš. Tak snad příště.

Pořadí muži:  Gryc Tomáš            ženy:  Pufferová Hana         junioři:  Kubát Vladimír

Jarošík Jan                        Ambrožová Marie                   Puffer Michael